Porozumienie o współpracy z Powiatem Trzebnickim podpisane

06.06.2022r

Nasza Fundacja rozpoczyna współpracę z powiatem trzebnickim!

Fundacja PORT podpisała porozumienie o współpracy z powiatem trzebnickim. Powiat trzebnicki reprezentowali starostowie: Małgorzata Matusiak Starosta Powiatu Trzebnickiego  oraz Grzegorz Terebun Wicestarosta Powiatu Trzebnickiego, a Fundację PORT wiceprezes zarządu Paweł Kurant i pełnomocnik zarządu ds. współpracy Marek Staniewicz. Podczas uroczystości obie strony zadeklarowały współpracę w zakresie edukacji i biznesu. Po podpisaniu porozumienia odbyło się spotkanie z dyrektorami miejscowych szkół.

– Szczególnie istotna jest dla nas możliwość aktywnej współpracy związanej z popularyzacją nauki wśród uczniów m.in. z powiatu trzebnickiego. Dlatego też w pierwszym rzędzie będziemy dążyć do ustalenia wspólnego programu dydaktycznego, licząc też na wsparcie lokalnych przedsiębiorców – powiedział po spotkaniu wiceprezes Fundacji PORT Paweł Kurant.