Podane dane, wraz z kwotą przekazanej darowizny, przetwarzane są przez Fundację Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii (ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław) w celu realizacji umowy darowizny. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny za pośrednictwem serwisu przelewy24. Wpłacający ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych przez Fundację Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii zamieszczamy w polityce prywatności.

Wspieraj nas

1,5% podatku

Przekazując 1,5 % podatku na wsparcie rozwoju programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Darowizna

Przekazując darowiznę poprzez formularz wpłaty na realizację celów statutowych fundacji.

Dziękujemy za wsparcie naszej działalności!