Spotkanie z dyrektorami szkół oraz nauczycielami

18.03.2022r

Dyrektorzy i nauczyciele z wrocławskich szkół średnich z wizytą w Łukasiewicz – PORT. Spotkanie było okazją do poznania bliżej Fundacji oraz Instytutu Ł-PORT, i sprawdzenia, jak uczniowie radzą sobie w laboratorium edukacyjnym, które przygotowaliśmy dla nich w ramach programu Centrum Edukacji Technologicznej PORT – Ogrody Doświadczeń.

Główną ideą projektu jest zgłębianie wiedzy przez doświadczenie.
Do udziału w pierwszej edycji Ogrodów Doświadczeń zaprosiliśmy młodzież z Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu, Liceum Ogólnokształcące nr V we Wrocławiu, Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K.K Baczyńskiego, LO Nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu, Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej oraz Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego EKOLA w Zespół Szkół EKOLA.

Warsztaty w laboratoriach w Łukasiewicz – PORT potrwają do końca czerwca.
Organizatorem zajęć jest Fundacja Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii, Centrum Edukacji Technologicznej PORT – Ogrody Doświadczeń oraz we współpracy z OSRAM OptoSemiconductors Sdn. Bhd.