Współpraca z Fundacją im. Wulfa Schumachera przypieczętowana!

12.03.2024r

Jesteśmy dumni z możliwości nawiązania partnerstwa z organizacją o tak silnym zaangażowaniu w ochronę środowiska, edukację i zrównoważony rozwój. Fundacja im. Wulfa Schumachera znana jest z działalności na rzecz wspierania lokalnej społeczności oraz angażowania się w tematy edukacji ekologicznej, co idealnie uzupełnia idee, którymi kieruje się Fundacja Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii. Dzięki porozumieniu o współpracy będziemy mogli podjąć szereg przedsięwzięć, które zrewolucjonizują obszary edukacji, ekologii oraz społecznej odpowiedzialności nauki.

Dziękujemy Fundacji im. Wulfa Schumachera za zaufanie i możliwość wspólnej pracy. Razem, mamy nadzieję, że nasze inicjatywy przyczynią się do tworzenia pozytywnych zmian dla społeczeństwa i środowiska.